Kontaktet-other
15616
page-template-default,page,page-id-15616,bridge-core-2.8.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-26.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8

Nëse kërkoni të mësoni më shumë rreth “Festivalit Kulturor Shqipëri–Izrael” apo nëse dëshironi të bëheni partner dhe mbështetës i platformës së festivalit, jeni të mirëpritur të na kontaktoni!

 

Email: isralb.info@shalom.al

 

Tel: +36 30 49 80 520 

 

Address:  Rruga “Dora D’Istria”, Pall. Triss Ndërtim, Tirana, Albania |  IsrAlb.info@shalom.al