Kontaktet
15812
page-template-default,page,page-id-15812,bridge-core-2.8.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-26.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8

Nëse kërkoni të mësoni më shumë rreth “Festivalit Kulturor Shqipëri–Izrael” apo nëse dëshironi të bëheni partner dhe mbështetës i platformës së Festivalit, ju lutem na kontaktoni me email ose në rrjetet tona sociale!

 

E-mail: isralb.info@shalom.al

Na ndiqni