Partnerët & Mbështetësit
15808
page-template-default,page,page-id-15808,bridge-core-2.8.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-26.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8

Si një platformë shkëmbimesh, bashkëpunimesh dhe vizibiliteti, “Festivali Kulturor Shqipëri–Izrael” gëzon një sërë partneritetesh me aktorë në fushën e artit dhe kulturës në nivel kombëtar dhe ndërkombëtar në Shqipëri, Izrael, Europë dhe SHBA.

Miqtë e Festivalit

 

Gentjan and Pranvera Dervishaj, Edmond Topi, Eptan Lohja